Archiv zpráv | Ložiska Vokoun

Novinky Novinky

Archiv zpráv Archiv zpráv

21.07.2009 O - kroužkové sady

Nová nabídka - sady těsnících O kroužků

- sada obsahuje celkem 407 ks ve 30ti velikostech
- materiál NBR a MVQ pro různé typy použití

Detailní popis sady O kroužků z materiálu NBR a MVQ zobrazíte kliknutím na obrázek

ObrázekObrázek

01.07.2009 Alternátory Magneton

Výrobky firmy MAGNETON směřují především do oblasti automobilového průmyslu. Jsou používány v motorech osobních i nákladních aut, v autobusech, v zemědělských a stavebních strojích i v dalších speciálních aplikacích.

Základní sortiment tvoří alternátory, startéry, relé a bimetalové pojistky. MAGNETON vyrábí také celou řadu dalších výrobků, jako např. systémy zapalování pro motory na alternativní pohon.

Samozřejmou vlastností výrobků MAGNETON je špičková kvalita. Ta je garantována mezinárodními certifikáty ISO a TS, které firmě udělila na základě provedeného auditu společnost Lloyd´s Register Quality Assurance.

Vlastní vývojové oddělení umožňuje společnosti MAGNETON nejen vyrábět své výrobky přesně dle specifických požadavků svých zákazníků, ale také přicházet s novými či netradičními řešeními.

O vysoké úrovni výrobků firmy MAGNETON svědčí řada významných zákazníků po celé Evropě.

Pokud máte zájem dozvědět se něco více o alternátorech značky Magneton, resp. cenách alternátorů, kontaktujte nás zde.

Kompletní nabízený sortiment alternátorů Magneton   (klikněte na odkaz)

30.06.2009 Nový web loziska-vokoun.cz

Naší snahou bylo vždy více se přiblížit zákazníkům a tak i na internetu chceme poskytovat takové informace, které budou snadno a rychle přístupné a pomůžou návštěvníkům firemních stránek získávat ucelený přehled o našich produktech a nabízených službách. 

K dispozici je i rychlé vyhledávání v katalogu ložisek a elektromotorů ATAS.

Můžete si také stáhnout kompletní ceník elektromotorů ATAS, případně jiné dokumenty. V kontaktech pak naleznete jednoduchý poptávkový, resp. nabídkový formulář, pomocí kterého nás můžete kdykoli oslovit s Vašim požadavkem.

České dráhyŠkoda AutoAeroRegadaČKDZPA